Reference a zpětná vazba klientů

"Ráda bych tímto způsobem vyjádřila svoji absolutní spokojenost s psychoterapeutkou paní Stanislavou Ševčíkovou. Paní Ševčíková je nejen skvělý profesionál, ale také má neuvěřitelně lidský přístup ke klientovi. Kdykoliv jsem se na ni obrátila s prosbou o radu, o pomoc, pomohla mi, moji danou situaci se mnou řešila a byla mi moudrou průvodkyní. Velmi si vážím jejího přístupu. S neuvěřitelnou vlídností mi pomáhala s mojí životní situací a mými problémy. Nedělalo jí problém komunikovat se mnou e-mailem, termín našich setkání přizpůsobit mým potřebám, ani vyslechnout moje splíny. Ráda bych jí touhle cestou ještě jednou ráda poděkovala za vše, co pro mě udělala a popřála jí mnoho šťastných a úspěšných dní."

Jiřina S.

"Paní doktorka mi velmi pomohla v situaci, kdy jsem se rozhodovala pro riskantní nevyzkoušenou operaci. Vše jsme spolu probraly, analyzovaly a můj strach byl potom zvladatelný. Bez těchto setkání bych čekání na termín pravděpodobně odstonala, což se mi zvláště v zimě stává běžně. Pro doprovázení při těžkých životních situacích mohu tuto terapeutku jedině doporučit."

Dana Z.

"Chtěla bych paní doktorce Ševčíkové poděkovat za přístup při našem setkávání. Je velmi profesionální, lidský, přátelský a plný pochopení. Paní doktorka s velkým porozuměním pracovala s mými problémy, ve kterých se mi podařilo samostatně rozhodnout. Ráda ji doporučuji."

Markéta K.

"Paní psychoterapeutku můžu doporučit, pomohla mi - bez mazání medu kolem úst - utřídit si myšlenky, nahlížet na hodnocení samotné situace i pokusy o řešení problému s nadhledem a vidět z úhlů pohledu, které jsem neuměla či nechtěla brát v potaz.

Kateřina G.


"Paní doktorka trpělivě naslouchala a pomáhala mi hledat náměty, jak se svými potížemi vypořádat tak, aby to nikoho dalšího nezraňovalo. Velmi povzbudivá."

Martina Š.

 

"Paní doktorka byla maximálně ochotná naslouchat, trpělivě mi pomáhala hledat řešení z mých potíží. Jsem velmi spokojená."

Vladimíra K.

 

"Paní doktorka má profesionální a hlavně velmi lidský přístup, díky ní jsem si uvědomil mnoho podstatných mně do té doby skrytých aspektů. Její terapie očividně funguje, mám opět chuť do života a své problémy jsem schopný řešit. Děkuji."

Daniel P.